Ads 468x60px

wtorek, 22 marca 2011

WiP 22.03.2011- czas na makietę część 4makieta bitewna władca pierścieni
Budynek gotowy do malowania
Jednak nie dostałem farby piaskowej, więc wykorzystałem starą sprawdzoną przeze mnie metodę nadawania faktury budynku, najzwyklejszą szpachlą do wnętrz. Jest to prosta i skuteczna metoda dająca naprawdę niezłe efekty. W sumie, jedynym minusem tej metody, jest czas schnięcia. Pierwszą warstwę farby będę mógł nałożyć dopiero jutro.

Na zdjęciu stan makiety przed samym malowaniem. Doszedł piasek, kamyczki i finalna faktura budynek. Co tu dużo pisać, jutro biorę się za malowanie, jak tylko szpachla wyschnie. Więcej zdjęć poniżej...
ruiny osgiliath
Nie chciałem przesadzić z tym gruzem, musi być miejsce do grania

miasto osgiliath
Pierwotne wejście do budynku

makieta ruin miasta
I reszta wejść

makiety bitewne władca pierścieni
I na koniec widok z lotu Nazgula

Zapraszam do obrzejrzenia poszczególnych etapów powstawania makiety: WiP część 1Wip część 2WiP część 3WiP część 5 oraz skończonej makiety.
4 komentarze:

 1. Efekt jest super, sam chętnie spróbowałbym zrobić podobną. miło by było jakbyś zrobił kiedyś tutorial krok po kroku ze szczegółowym opisem materiałów i technik bo wychodzi Ci to naprawdę fajnie i masz się czym podzielić ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki za komentarz. Cóż, tutorial o samych materiałach modelarskich mam nawet w planie. Czy dokładnie opiszę techniki, które stosuję przy budowie makiet, to się jeszcze zobaczy ;)

  Pzdr.

  OdpowiedzUsuń
 3. Będziesz sprzedawał swoje makiety tak jak poprzednio?

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak, jak najbardziej. Oprócz tego będzie można już oficjalnie zamawiać makiety, ale to wszystko w swoim czasie pod nowym adresem bloga, który już niebawem się pojawi :)

  OdpowiedzUsuń