Ads 468x60px

wtorek, 11 października 2011

Eomer Marszałek Riddermarchi, Ranger Gondoru i koń - WiP LotR część 1


Figurki Władcy Pierścieni. Eomer Marshal of the Riddermak, Eomer z box'a Heroes of the West, Ranger Gondoru oraz rohański koń.

Na chwilę odchodzimy od przeklętego miasta Mordheim i wracamy do Śródziemia, a konkretnie do krainy Władców koni Rohanu oraz po części Gondoru. Dzisiejszy WiP dotyczy Eomera w wersji Rycerza Pellennoru, jego konwersji w wersji pieszej (ponieważ wyszła tylko konna wersja tego modelu) oraz malowaniu Rangera Gondoru i rohańskiego konia.

Słowem wstępu, chciałbym Was drodzy czytelnicy zaprosić na świeżo powstały fanpage Bitewnego bloga, na którym znajdziecie najnowsze prace jak i zrealizowane projekty. Lajkujcie, komentujcie, oglądajcie, serdecznie zapraszam!

Ekhem, tak, już 'po reklamie'...Najpierw zacznę od składania modelu Eomera konnego, który przywędrował do mnie dzisiaj prosto z Wysp. Figurkę trzeba odpowiednio przygotować do malowania - oczyścić z nadlewów i 'zaszpachlować' Green Staffem.Ciekawym punktem tego zlecenia z pewnością będzie konwersja Eomera pieszo na wersję Marszałka Riddermarchii. Przede mną czeka robienie płaszcza oraz odlanie tarczy.

Kolejnym punktem jest malowanie Rangera Gondoru, widocznego na zdjęciu, który już jest na etapie 'gotowy do malowania'. Ma już przygotowaną podstawkę i nałożony podkład i grzecznie czeka w kolejce na swoją kolej. Natomiast koń, jaki jest każdy widzi.

O arcie o malowaniu makiety nie zapomniałem, pojawi się w tym tygodniu. Swoją drogą projekty makiet i świątyni są już niemal gotowe...
0 komentarze:

Prześlij komentarz