Ads 468x60px

środa, 19 października 2011

Malowanie figurek Eomera, Rangera oraz konia - podsumowanie WiPów


Figurki Władca Pierścieni: Eomer Marshal of the Riddermark, Eomer Heroes of the West, Ranger of Gondor, Rohan Horse

Post podsumowujący prace nad figurkami Eomera Marshal of the Riddermark, jego konwersją z Eomera Heroes of the West oraz Rangerem z Gondoru i rohańskim koniem. W dalszej części posta zdjęcia poszczególnych modeli oraz zapowiedzi artykułów  z nimi związanych


Figurka Eomera Marszałka Rohanu, malowanie figurek Władca pierścieni

W pierwszej kolejności chciałbym opisać malowanie Eomera marszałka Rohanu, tzn. jego oryginału. Model naprawdę malowało mi się z wielką przyjemnością i jest sporo rzeczy do opisania przy malowaniu tej figurki.

Konwersja figurki Władcy Pierścieni Eomera z zestawu Heroes of the West na Marszałka Riddermarchii

Kolejny poradnik malarski będzie dotyczył konwersji Eomera z Heroes of the West na model Marszałka, ponieważ Games Workshop wydało na rynek tylko wersję konną tego modelu. 

Malowanie figurki Konia z systemu Lord of the Rings Strategy Battle Game

Jak już jesteśmy w krainie Rohanu to nie obejdzie się bez opisu malowania figurek koni. Postaram się zrobić jeden artykuł o malowaniu rumaków w różnych wariantach kolorystycznych, zobaczymy na ile czas pozwoli.

Figurka Rangera z Gondoru, obrońcy Osgiliath i Ithilien

Nad rangerem mam dylemat, ponieważ mam ich całą gromadkę do pomalowania i myślę, że lepiej będzie ich jeszcze poćwiczyć i pokazać różne schematy. Jak sądzicie?

Tymczasem, w tym tygodniu już na pewno zawitamy do miasta Mordheim, ponieważ dostałem zadanie upiększenia modułu nr 2 dodatkowym gruzem i dodatkami.0 komentarze:

Prześlij komentarz