Ads 468x60px

sobota, 19 marca 2011

WiP 19.03.2011 - czas na makietę część 2towrzenie makiet bitewnych
Budynenk Osgiliath - widok od środkaWeekend to zdecydowanie najlepszy czas, żeby móc przysiąść kilka godzin, w spokoju, nad swoim hobby i relaksować się każdą chwilą dłubaniny w materiałach modelarskich, z dodatkiem kojącego zapachu wikolu. To może parę słów o samej pracy nad makietą.


Ostatecznie zdecydowałem, że posadzka budynku będzie kamienna. Dorobiłem parapety, schodki i frontową ścianę na piętrze. Wokół budynku znajduję się chodnik, zrobiony z włókna szklanego.


makiety bitewne władca pierścieni
Wejście do budynku

ruiny osgiliath gondor
Widok z lotu Nazgula
 Została mi do zrobienia końcówka ściany przy samym dachu, ściany na piętrze i samo pięterko, które będzie drewniane.
ruiny budynku lotr
Osaczony Szaman orków z Mordoru, oczywście dla oddania skali ^^

Jakiś wielkich zgliszczy nie przewiduje ze względu na to, że makieta być grywalna. Kolejnym etapem będzie zrobienie piętra oraz położenie pierwszych ruin, tak, aby rozgrywka na makiecie stała się ciekawsza - chowanie się za ruinami, z ruin, czy blokada przejścia, itp.

Niestety Rangersów nie udało mi się ruszyć i muszę ich odłożyć na duuużo później. Przynajmniej teraz się przydali do oddania skali makiety wraz z szamanem orków z Mordoru.

Zapraszam do obrzejrzenia poszczególnych etapów powstawania makiety: WiP część 1WiP część 3WiP część 4WiP część 5 oraz skończonej makiety.0 komentarze:

Prześlij komentarz