Ads 468x60px

czwartek, 22 marca 2012

Figurka LotR: Szaman Orków MordoruFigurka Władca Pierścieni do malowania Szaman Orków Mordoru LotR SBG, WotR

Do galerii trafia figurka Szamana Orków z Mordoru, z systemu Władca Pierścieni: gry strategiczne w Śródziemiu. Więcej zdjęć wraz z opisem figurki znajdziesz w dalszej części posta.Figurka Władca Pierścieni Mordorski Szaman

Figurka od strony mararsko-modelarskiej niczego sobie - masa, ładnie wykończonych detali, śliczne czaszki i zbroja orków z Morannonu (cud, miód i orzeszki!). Orczy magowie są dosyć często spotykani na stole. Nic dziwnego - szamani wprowadzają swoich ziomków w furię, która zwiększa ich szanse na przeżycie oraz sprawia, że nasze orki przestają być tchórzliwe. Oprócz tego ten Mordorski mag może rzucić unieruchomienie, aczkolwiek z małym prawdopodobieństwem. 

Model Figurki Szamana Orków z Mordoru

Ciężka zbroja daje solidną obronę do tego model posiada włócznię, która umożliwia wspieranie sojuszniczych jednostek. Niski koszt punktowy w stosunku do możliwości, które daje szaman, sprawia, że jest to niezbędnik w każdej orkowej armii, nieopartej na choćby jednym Nazgulu czy innym bohaterze, który byłby w stanie utrzymać bojaźliwych orków na polu bitwy. Dodatkowo Szamana można wrzucić na warga, dzięki czemu zwiększy zasięg czasu Furia.

Władca Pierścieni figurka Szamana Orków z Mordoru

Jak przygotowałem model Szamana Orków z Mordoru do malowania przeczytasz w poście: Figurka Szamana Orków z Mordoru - Przygotowanie do Malowania1 komentarz:

  1. Figurka jest na prawdę ładna, płaszcz wyszedł calkiem nieźle, jedyne co to twarz jest trochę dziwna, ale figurka się ogółem prezętuje całkiem spoko.
    mój blog: http://bitewniakhobbit.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń