Ads 468x60px

wtorek, 17 maja 2011

WiP - Army Base pod Nazgule - część 3army base lotr wotr


Kontynuacja WiPa podstawki pod dziewięć Upiorów Pierścienia. Czym jest tło i jak zostanie pomalowany Army Base? O tym więcej w dalszej części posta.nazgul diorama army base

władca pierścieni makiety bitewne diorama


Przy malowaniu użyje jasnej trawki elektrostatycznej i barw letnich. Dokleję trochę świeżo kupionego mchu przy pomnikach i zrobię zacieki, żeby je postarzeć. W sumie, najwięcej zabawy będzie przy robieniu podstawek samych Nazguli, żeby je wpasować w podstawę, ale to dopiero po pomalowaniu samych figurek, co tak szybko nie nastąpi, bo są jeszcze inne makiety do skończenia.

army base diorama lotrW tle zdjęcia widać ruinę świątyni Arnoru, jeden z dawnych projektów, który możecie obejrzeć w galerii makiet. Aktualnie testuje na niej barwy w klimatach północnej części Śródziemia. Planuję dorzucić jeszcze śnieg. Celem jest uzyskanie krajobrazu końca zimy i wypróbowanie śniegu modelarskiego. Wkrótce wrzucę już ostateczną wersję skończonej świątyni. Niestety, ostatni semestr i praca licencjacka zobowiązuje, dlatego postępy w projekcie idą jak krew z nosa. 

Zapraszam do obejrzenia poszczególnych etapów powstawania podstawki pod Nazgule: Wip nr 1Wip nr 2 oraz skończonej wersji makiety.
0 komentarze:

Prześlij komentarz