Ads 468x60px

piątek, 30 września 2011

Mordheim - moduł nr2 - WiP część 6

Makieta do gry bitewnej Mordheim. Jeden z modułów składający się na stół do gry.

Na koniec września wracamy do przeklętego miasta Mordheim. Kolejny moduł składający się na cały stół jest już na finishu...

Ruiny budynku z przelętego miasta Mordheim.

Tym razem budynek jest o wiele większy od swojego poprzednika (Mordheim - stół do gry - moduł nr 1). Jest o wiele więcej miejsca w środku budynku, zwłaszcza na piętrach. Klimat szachulca został utrzymany, jednak zmienię trochę paletę barw przy tym budynku, na bardziej ciepłą. Na życzenie klienta na samej górze dojdzie jeszcze specjalna pozycja snajperska. Przy tym module miałem też więcej rodzajów balsy do dyspozycji, dzięki czemu mogłem jeszcze bardziej urozmaicić pozostałości budynku.

Ruiny budynku piętrowego do gry bitewnej Mordheim.

Makieta budynku do gier bitewnych. Materiały widoczne na zdjęciu: balsa, styrodur, polistyren.

Na dach się nie pokusiłem, przy tym module. Ten model posiada bardzo mały skrawek dachu, co niestety sprawia, że umocowany na nim fragment dachu byłby bardzo podatny na zniszczenie w czasie transportu...Myślę, że przy następnym module, spróbuję zrobić większy fragment już ze sporym kawałkiem szkieletu dachu. Oczywiście nie zabraknie drabinek do wspinania się na poszczególne piętra budynku.

Mordheim - jeden z modułów składający się na stół do gry.

Makieta do gry Games Workshop-gra Mordheim Skirmish, Warhmamer

Aktualnie makiecie jest nadawana faktura, za pomocą szpachli modelarskiej, co będziecie mogli zobaczyć w najbliższym czasie. Jeżeli uda mi się dostać farbę podkładową, co okazuje się, nie jest takie proste, nawet w tak stosunkowo dużym mieście jak Wrocław...to skończę makietę w najbliższym czasie.

Tymczasem zapraszam do obrzejrzenia gotowego już modułu nr 1 oraz jego poszczególnych etapów powstawania:  WiP część 1WiP część 2WiP część 3WiP część 4WiP część 5.2 komentarze:

 1. very good job!
  waiting for the finished model.
  bye

  OdpowiedzUsuń
 2. Thanks for comment!

  I hope it will be finished in this weekend.

  Cheers.

  OdpowiedzUsuń